ÖZEL RESİM DERSİ

RESİM DERSLERİMİZLE…

 

   Resim Dersi ile amacımız resim sanatını her yaştan insana sevdirmek, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda özel eğitimler sunmak, mesleki yeterlilik ve başarı sağlayarak güzel sanatlar liselerine ve fakültelerinin yanısıra hobi amaçlı özel eğitim almak isteyenlere sunduğumuz bir hizmettir.

   Özgün ve özgür düşünceyi destekleyen Resim Derslerimiz, alanında uzman eğitmenleri, ve danışmanları ile hizmet vermeye başladığı günden bu yana resim ve diğer güzel sanatlara başarılı insanlar kazandırma, verimli programlar ile kişisel gelişime destek olma temelleri üzerinde ilerlemektedir. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden dünya standartlarında alınan eğitimle, öğrencilerine yetenek sınavlarında başarı vaat etmektedir.

   Güzel Sanatlara Hazırlık, Çocuklara, Gençlere, Yetişkinlere Hobi Atölyeleri, Karakalem, Yağlıboya ve Ebru kursları ile Temel Sanat Eğitimi, Teknik Resim adı altında geniş eğitim yelpazesi sayesinde kaliteli ve destekleyici programlar hazırlayan kursumuz hayatına renk katmak isteyen herkesi bekliyor…

Yaratıcı ve Uluslararası Bakış Açısı

   Resim Dersi olarak kursiyerlerimizi öncelikle resim sevgisi kazandırıyor, yeteneklerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek, özgünlüklerini perçinleyecek eğitim prensipleri benimsiyoruz. Gelişen ve değişen teknikleri takip ederek yüksek standartta ve evrensellikte eğitim içerikleri sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışındaki Güzel Sanatlar Fakültelerinin eğitim modüllerini takiben her daim güncel bakış açısı ile kurslarımızı hazırlıyoruz. Yeteneklerinin farkında, kendine güvenen, başarılı ressamlar, resim öğretmenleri, grafikerler, tasarımcılar, geleceğin öğretmenlerini yetiştiriyoruz.