HAKAN ASLAN
  • 1981 doğumlu olan ressam, 2006 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Resim İş Öğretmenliği bölümünü tamamladı. 2006 yılından itibaren İstanbul’da farklı okullarda resim öğretmenliği yapan sanatçı, 2015 yılında akademik eğitim için İstanbul Arel Üniversitesinde başladığı Yüksek Lisans eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Kaligrafi sanatı ve Öğretim teknikleri konulu bilimsel tezi yayınlandı. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceler kazandı. Birçok karma sergiye eserler vermiştir. Evli ve 1 çocuk babası olan sanatçı İstanbul’da yaşamaktadır.
YILMAZ ASLAN
  • 1978 Tarihinde doğdu. Yüzüncü yıl Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Heykel Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında yerleştiği İstanbul’da yüksek lisansını tamamladı. Halen doktora eğitimine Yıldız teknik üniversitesinde devam etmektedir. Sanat Tarihi ve Grafik tasarım eğitimi aldı. Birçok karma sergilere katıldı. Resim yarışmalarında dereceler kazandı. Duvar resimleri üzerinde uzun zamandır çalışmaktadır. Hattat Davut Bektaş ‘tan Hat’tı Rika eğitimi aldı. Halen Özel bir kolej de Resim öğretmenliği yapan Yılmaz ASLAN evli ve 2 çocuk babasıdır.
YAVUZ ÇALAĞAN
  • 1980 Yılında Van ‘ın Gürpınar ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Gürpınar ilçesinde, liseyi Van Atatürk Lisesinde okudu. Lise yıllarında birçok resim yarışmalarında ödüller aldı. 2002 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Turkuaz resim kursunu açarak burada üniversiteye hazırlık kursu ve özel resim dersleri verdi. 2006 yılında mezun oldu. 2006 yılında İstanbul’da öğretmenlik hayatına başladı, halen aynı ilde öğretmenlik mesleğini devam etmektedir. Mesleğini geliştirmek için birçok eğitim seminerlerine katıldı. Özel ilgi duyduğu ebru sanatını daha da geliştirmek için ebru kursuna gitti.